سرویس دوره ای خودروهای کلاسیک

سرویس دوره ای خودرو های کلاسیک و قدیمی

سرویس خودرو کلاسیک و قدیمی از اهمیت زیادی برخوردار است. از عمر این خودرو ها حداقل 30 سال می گذرد و باید با دقت و وسواس بیشتری سرویس بشوند. در خودروهای معمولی سرویس دوره ای ممکن که تنها به تعویض روغن و فیلترها ختم شود و چک کردن سایر اجزاء خودرو در فواصل خیلی زیاد صورت بپذیرد. اما در خودروهای قدیمی علاوه بر تعویض روغن و فیلترها، تمامی اجزاء خودرو از قبیل قسمت های برقی، مکانیکی و … هر 3000 الی 4000 کیلومتر باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند.

خودرو کلاسیک

بهترین مرکز تخصصی بازسازی و سرویس خودروهای کلاسیک

وجود مرکزی که زیر و بم خودروهای کلاسیک را بشناسد و به صورت تخصصی این خودروها را تعمیر و بازسازی کند  می تواند نیاز بسیاری از مالکان خودروهای کلاسیک و قدیمی را مرتفع کند و مالکان نیازی به تعمیرگاه های خارج از کشور نداشته باشند. تامین قطعات ، تعمیر فوق تخصصی و سرویس دوره ای خودرو های کلاسیک  در مجموعه امید تیونینگ با بهترین کیفیت ممکن و در اسرع وقت به طور مستمر در حال انجام است و مالکان می توانند از سراسر ایران به مجموعه امید تیونینگ مراجعه کنند و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوند.

سرویس دوره ای در مجموعه امید تیونینگ

مجموعه امید تیونینگ مرکز تخصصی بازسازی، تعمیر و سرویس خودروهای کلاسیک و قدیمی است. این مجموعه با اتکا به سابقه و تجربه فراوان، توانایی چکاپ انواع خودروهای قدیمی و کلاسیک را با بهترین کیفیت ممکن دارد. توجه به سلامت خودروهای قدیمی با توجه به خاص بودن آن ها و کمیاب بودن قطعات، از اهمیت زیادی برخوردار است. خرابی یک قطعه ممکن است منجر به خرابی قطعه ای دیگر شود و علاوه بر هزینه زیاد احتمال معیوب ماندن همیشگی خودرو را نیز در پی داشته باشد. البته در مجموعه امید تیونینگ کمتر خودرویی برای همیشه معیوب باقی می ماند و ابزار و دانش تخصصی ما خودرو های زیادی مخصوصا خودرروهای کلاسیک را از مرگ همیشگی نجات داده است.

سرویس دوره ای شامل چه مراحلی است؟

همان طور که گفتیم از عمر خودروهای قدیمی حداقل 30 سال می گذرد و باید تنها به تعویض روغن و فیلتر ها حتی در صورت سالم بودن خودرو اکتفا نکرد.

بازبینی سیستم ترمز

بازبینی موتور و گیربکس

بازبینی و تعویض روغن خودرو

بازبینی سیستم جلوبندی

بازبینی سیستم تعلیق

بازبینی سیستم سیم کشی

بازبینی آینه ها وشیشه ها

وضعیت لاستیک و رینگ ها

ارتباط سن خودرو با سرویس های دوره ای

هر چقدر سن خودرو بالاتر باشد طبیعتا تکرار دفعات سروییس و میزان حساسیت و ریزبینی نیز افزایش پیدا می کند. کوچک ترین مشکلی که حتی شاید به چشم هم نیاید می تواند باعث مشکلات بزرگ در خودروهای کلاسیک شود. با توجه به وسواس صاحبان این خودرو ها و همچنین میزان کارکردشان باید حداقل  هر 3000 کیلومتر خودروهای خود را به امید تیونینگ بسپارید تا از زیر ذره بین متخصصان ما عبور کنند و شما با خیال راحت از خودروی خود لذت ببرید.

آیا سرویس و نگهداری خودرو های کلاسیک دشوار است؟

خودورهای قدیمی و کلاسیک مثل خودروهای امروزی دارای پیچیدگی زیادی نیستند به همین جهت تعمیر آن ها به تنهایی کار سختی نیست.  اما مشکل از جایی شروع می شود که تامین قطعات آن ها با دشواری صورت بگیرد. عمده مشکلات خودروهای قدیمی مشکل برق دزدی ست، زیرا سیستم سیم کشی این خودروها در طول زمان طولانی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی شده است و مالکان و تعمیرکاران را اذیت می کند. بهترین راه حل برای رفع این مشکل تعویض کامل سیستم سیم کشی ست. گرچه هزینه زیادی را دارد اما بهترین راه می باشد.  تنطیم موتور این خودروها هم مانند خودروهای امروزی نیست که با دیاگ به راحتی انجام بگیرد. برای تنظیم موتور این خودروها نیاز به تجربه است و باید به صورت دستی انجام بگیرد.

مجموعه امید تیونینگ با تامین انواع قطعات خودرو های کلاسیک و دانش و تجربه کافی، کلینیک تخصصی خودروی قدیمی و کلاسیک شماست. همچنین این مرکز کلیه خدمات سرویس خودرو کلاسیک شما را بصورت دوره ای در کمترین انجام می دهد.

بازسازی خودرو کلاسیک و قدیمی

بازسازی خودرو کلاسیک و قدیمی یکی دیگر از خدمات حرفه ای مجموعه امید تیونینگ می باشد. انجام بازسازی خودروها با بهترین کیفیت و در عین حال حفظ اصالت آن ها صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید و یا با ما تماس بگیرید.

یا قطعه را پیدا می کنیم یا می سازیم!

همان طور که می دانید از عمر خودروهای کلاسیک خیلی می گذرد و قطعات آن ها دیگر به وفور قابل دستیابی نیست. بنابراین کار تامین قطعات این خودروها امری تخصصی می باشد که باید راه و چاه آن را خوب بلد بود. گاهی معیوب بودن فقط یک قطعه کوچک با ظاهر و سیستمی ساده می تواند باعث زمین گیر شدن خودرو شود. تامین قطعه در مجموعه امید تیونینگ از راه جستجو در داخل کشور شروع می شود و به جستجو در خارج از کشور و ساخت قطعه توسط مهندسان امید تیونینگ ختم می شود. البته در برخی از موارد می توان از قطعه مشابه برای تعمیر استفاده کرد اما حفظ اصالت در خودروهای کلاسیک از اهمیت بالایی برخوردار است و تا جای ممکن باید از قطعات اصل استفاده نمود.

خودروهای کلاسیک را باید روی چشمهایمان نگه داریم

واقعا حیف است به خودرویی پر از خاطره و زیبایی بی مهری کنیم. خودروهای کلاسیک و قدیمی یادگارانی از گذشته هستند و باید به بهترین شکل حفظ و نگهداری شوند. درست است که شیر اگر پیر هم شود باز هم شیر است اما یک خودرو قدیمی نیاز بیشتری برای مراقبت دارد تا بتواند باز هم بتواند در خیابان ها سلطان بود خود را ثابت کند. مجموعه امید تیونینگ علاوه بر سرویس خودرو کلاسیک، بازسازی خودروهای کلاسیک و قدیمی را نیز به نحو احسن انجام می دهد و خاطرات زیادی را با روشن نگه داشتت قلب این خوردوهای دوست داشتتنی زنده نگه می دارد.

امید تیوتنیگ

سپردن خودرو به مرکزی معتبر که کار آن تعمیر و بازسازی تخصصی خودروهای کلاسیک است می تواند خیال مالکان را از سلامت خودرویشان راحت کند. اگر به مشاوره ، تعمیر و بازسازی خودروهای کلاسیک و قدیمی نیاز دارید همین حالا با مجموعه امید تیونینگ تماس حاصل کنید و باقی مراحل را به ما بسپارید. هدف امید تیوتنیگ خدمت رسانی به جامعه خودروهای کلاسیک و قدیمی و جلب رضایت حداکثری مالکان این خودروهای خاص و زیبا می باشد.

سرویس دوره ای خودرو

انجام خدمات سرویس خودرو کلاسیک بصورت تخصصی و حرفه ای در کمترین زمان ممکن با نازلترین قیمت ها توسط تکنسین های مجرب

امید تیونینگ را در اینستاگرام دنبال کنید...

جدیدترین های اینستاگرام امید تیونینگ