کلینیک خودرو های کلاسیک و قدیمی

تخصصی ترین خدمات با بالاترین کیفیت

خودرو کلاسیک

بازسازی خودرو کلاسیک در تهران

بازسازی خودرو کلاسیک امری تخصصی است که کمتر مراکزی دست به این کار می زنند. شناخت دقیق خودروهای قدیمی و کلاسیک، داشتن تجربه و ابزار کافی و از همه مهم تر فراهم بودن قطعات یدکی این خودروها باعث شده بازسازی این خودروها را هر کسی نتواند انجام دهد. صنعت، علم و هنر سه معقوله ای هستند که در بازسازی خودرو موثر هستند. مرکز امید تیونینگ یکی از بهترین و بزرگترین مراکز بازسازی خودرو کلاسیک در تهران است. این مرکز با سابقه طولانی و متخصصینی که عاشق این خودروها هستند؛ در خدمت مالکان خوش ذوق و خوش سلیقه خودروهای کلاسیکی اند.درامید تیونینگ خودروها به دوران اوج خود نزدیک می شوند و مالکان می توانند از سواری و دیدن آن ها لذت ببرند.

نوسازی خودرو قدیمی و کلاسیک در تهران

خوروهای کلاسیک در تهران و کرج و سایر شهرهای ایران طرفدران زیادی دارند و خیلی ها حاضر هستند برای داشتن آن ها هزینه های زیادی بکنند. بعضی ها کلکسیون این خودروها را دارند و بعضی نیز دوست دارند یک خودروی خاص را داشته باشند و تمام روز و شب را کنار آن بگذرانند. سرویس دوره ای و بازسازی خودرو کلاسیک در تهران امری تخصصی است و اگر دوست دارید یکی از این خودروها را داشته باشید می توانید کار بازسازی صفرتاصدی و همچنین سرویس های دوره ای آن را به مجموعه امیدتیونینگ بسپارید. همچنین امید تیونینگ مشاوره قبل از بازسازی را نیز در لیست خدمات خود دارد و شما می توانید با تماس گرفتن با ما از خدمات مشاوره ما نیز بهره مند شوید.

بازسازی خودرو چیست؟

در فرآیند بازسازی خودرو از کوچک ترین اجزا خودرو تا بزرگترین آن مورد بازبینی و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض قرار می گیرند. حفظ قطعات اصلی خودرو در حین بازسازی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا خودرو هرچقدر از اصالت بیشتری برخوردار باشد، ارزش بیشتری نیز دارد. اجزاء تا حد ممکن تمیز و تعمیر می شوند و در صورتی که قطعه ای بیش از حد معیوب شده باشد تعویض می گردد. تامین قطعات این خودروها با توجه به این که مدت زمان زیادی از عمر آن ها می گذرد گاهی اوقات بسیار سخت می باشد. البته برای مجموعه امید تیونینگ هیچ بن بستی وجود ندارد و قطعه مورد نیاز یا از طریق کشورهای دیگر تامین می شود یا اینکه توسط مهندسین امید تیونیگ ساخته می شود. بهترین بازسازی خودرو کلاسیک در تهران و قلب ایران را از امید تیونینگ بخواهید.

 

خودرو کلاسیک

 

فرآیند بازسازی خودرو در امید تیونینگ

جداسازی قطعات مرحله ی اول کار است. هرچقدر اجزا خودرو از هم بیشتر جدا باشند، کار برای تمیزکاری، تعمیر و بازبینی راحت تر است. بعد از اینکه تمام اجزا از هم جدا شدند و بدنه خودرو به طور کامل نمایان شد، ابتدا عمل صافکاری و بتونه کاری خودرو انجام میگیرد. البته در صورتی که رنگ خودرو به طور کامل از بین رفته باشد، رنگ قبلی را کاملا از بدنه جدا می کنند و به طور یک دست تمام بدنه را رنگ و پولیش می کنند. در مرحله بعد عمل بازبینی موتور و گیربکس به طور کامل انجام می گیرد؛ لوله های پوسیده شده آب و بنزین تعویض می شوند، و با اسفتاده از مواد مخصوص موتور و گیربکس خودرو را مثل روز اول برق می اندازند.

سیستم برق و لوازم تزیینی خودرو

سیستم برق خودروهای کلاسیک تا الان دچار پوسیدگی و زنگ زدگی زیادی شده است و می تواند موجب برق دزدی و اشکالات فراوان شود. معمولا در بازسازی خودرو ها سیم کشی به طور کامل تعویض می شود تا به هیچ وجه خودرو دچار مشکلات ناگهانی برقی نشود. تمامی اجزا تزیینی خودرو مانند زه و روکش های درب نوسازی، تمیز و تو دوزی می شوند و دوباره در جای خود نصب می شوند. علاوه بر اینکه برای موتور و گیربکس خودرو حساسیت های زیادی به کار گرفته می شود به ظاهر هم باید اهمیت زیادی داد. در نگاه اول ظاهر خودرو حرف اول را می زند.

تست و بازبینی نهایی اهمیت دارد

پس از آنکه تمامی اجزا سرهم شدند و خودرو شکل نو به خود گرفت اکنون نوبت به تست خودرو می رسد. تمامی قسمت ها از جمله لاستیک ها، قسمت های مکانیکی و موتوری، قسمت های برقی و …. به طور کامل مورد تست و بازبینی قرار می گیرند و در انتها به مالک گرامی تحویل داده می شوند. در خودرو های کلاسیک اهمیت سرویس دوره ای بسیار زیاد است. زیرا این خودروها هر چقدر هم که خوب و کامل بازسازی شوند باز هم نیاز به مراقب های ویژه دارند و باید در فواصل کوتاه تمامی اجزا مورد بازبینی قرار بگیرند. کوچک ترین ایراد در این خودرو ها می تواند باعث بروز مشکلات بزرگ شود. مجموعه امید تیونینگ سرویس دوره ای خودروهای کلاسیک و قدیمی را نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد و در خدمت مالکان محترم خودروهای کلاسیک می باشد.

<<<اگر می خواهید بیشتر در مورد بازسازی خودرو بدانید این مطلب را بخوانید بازسازی خودرو قدیمی و کلاسیک >>>>

این یک هنر با ارزش است

واقعا باید این خودروها را دوست داشت تا بتوان آن ها را زنده و بازسازی کرد. باید جزء به جزء این خودروها را حفظ بود و با علاقه آن ها را رنگ و پولیش و تعمیر کرد. این یک هنر با ارزش است که نوستالژیک ترین خودروهای دوره ای از تاریخ را امروز با کلی خاطرات خوب و تلخ بازسازی شوند و دوباره با آن ها خاطره سازی کنیم. احیاء یک خودروی کلاسیک تنها احیاء یک خودرو نیست بلکه احیاء گذشته و کلی خاطره است. امید تیونینگ با افتخار در این حوزه قدم های مثبتی را تا کنون برداشته است و امید تیونینگ بهرین مرکز نوسازی خودرو قدیمی در تهران و کرج می باشد.

کلام پایانی

مجموعه امید تیونینگ با داشتن سابقه طولانی و تجربه مفید در امر سرویس و نوسازی خودرو قدیمی در تهران آماده است خدمات خودرو در تهران برای دوست داران خودروهای کلاسیک ارائه دهد. همچنین از سراسر ایران مجموعه امید تیونینگ پذیرای خودروهای کلاسیک و قدیمی شماست و حاضر است با بهترین کیفیت و بیشترین حفظ اصالت خودروهای کلاسیک را بازسازی تست و تحویل دهد. برای شروع می توانید ابتدا با مشاوران ما تماس حاصل کنید و باقی کار را به امید تیونینگ بسپارید. هدف امید تیونینگ ارائه خدمت به جامعه خودروهای کلاسیک و قدیمی ایران پهناور می باشد.

 

 

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی

ارتباط با امید تیونینگ