کلینیک خودرو های کلاسیک و قدیمی

تخصصی ترین خدمات با بالاترین کیفیت

بازسازی مینی 1100 سی سی مدل 1974

مجموعه امید تیونینگ افتخار داشت میزبان یکی دیگر از مینی ماینر های دوست داشتنی باشد و بازسازی مینی 1100 سی سی مدل 1974 را به نحو احسن انجام داد. این خودرو دارای 1100 سی سی حجم موتور می باشد و با رنگ زرد خاص و ظاهر کوچکی که دارد توجه همه را به خود جلب می کند. جالب است بدانید که در حال حاضر  لوگوی MINI و علامت کلمه MINI علائم تجاری BMW هستند و تحت مجوز استفاده می شوند.

بازسازی مینی 1100 سی سی

در اکتبر 1975 یک موتور 1100 سی سی به Clubman داده شد تا بتواند آن را در بازار از سایر محصولات متمایز کند. این خودرو طرفداران خاص خود را دارد اما می توان گفت که در گوشه ی دل همه جای کوچکی را دارد. فرآیند بازسازی خودروهای کلاسیک در مجموعه امید با کمترین دست بردن در ظاهر و باطن خودرو انجام می گیرد و قطعات معیوب یا تعمیر می شوند و یا از داخل و حتی خارج کشور تهیه می گردند.  مینی کلابمن نیز یکی از چندین خودروهایی است که مورد بازسازی قرار گرفت و الان سالم و سرحال در خیابان های شهر خودنمایی می کند.

بازسازی از بدنه خودرو شروع می شود و با تعمیر قطعات موتوری و جلوبندی و برقی ادامه پیدا می کند و با بازسازی اجزاء تزئینی خودرو و تست نهایی به پایان می رسد. تمامی قطعات جزء به جزء بررسی می گردنند تا خودرو برای مدت زمان طولانی نیاز به تعمیرگاه نداشته باشد. البته سرویس های دوره ای این خودرو و سایر خودرو های کلاسیک باید با دقت و به صورت منظم انجام شوند.

 مشخصات:

موتور: 1098 سی سی OHV

قدرت: 45 اسب بخار در 5250 دور در دقیقه

گشتاور: 56lb.ft@2700rpm

حداکثر سرعت: 82 مایل در ساعت

0-60 مایل در ساعت: 17.9 ثانیه

وزن: 1424 پوند

در ادامه تعدادی از عکس های این خودرو را را در حین بازسازی و بعد از بازسازی مشاهده کنید