کلینیک خودرو های کلاسیک و قدیمی

تخصصی ترین خدمات با بالاترین کیفیت

گردهمایی کلوپ مرسدس بنز ایران به مناسب ۱۰ سالگی

کلوپ مرسدس بنز ایران ، گردهمایی به مناسبت ۱۰ سالگی

به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس کلوپ مرسدس بنز در ایران، مراسمی در پیست سرعت مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. کلوپ مرسدس بنز ایران جزو اولین کلوپ های خودرویی در کشور فعالیت خود را آغاز نمود. این کلوپ با برگزاری تور، رالی، گردهمایی و مراسم های مختلف خودرویی به عنوان یکی از فعال ترین کلوپ های خودرویی شناخته می شود. حالا با توجه به سالگرد ۱۰ سالگی کلوپ مرسدس بنز این مراسم طبق اعلام قبلی در تاریخ ۱ آذر ۹۸ برگزار شد.

مثل همیشه خودروها با توجه به کلاس بندی در بخش های تعیین شده پیست قرار می گرفتند.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که با توجه به قطعی سراسری اینترنت در کشور حدود یک هفته مانده به شروع گردهمایی، بسیاری از علاقه مندان از این برنامه اطلاعی نداشتند اما با توجه به اطلاع رسانی های چند هفته قبل باز هم استقبال از این مراسم قابل توجه بود.

 

حضور یازده دستگاه یونیماگ در این گردهمایی یک اتفاق خاص به حساب می آمد.یکی از نکات قابل توجه در مراسم سالگرد ۱۰ سالگی کلوپ مرسدس بنز علاوه بر حضور خودروهای سواری، شاهد حضور خودروهای سنگین این برند شناخته شده آلمانی بودیم.

در این گردهمایی بیش از ۱۲۰ دستگاه مرسدس بنز کلاسیک، مدرن کلاسیک و مدرن حضور داشتند.

البته جای بسیاری از مدل های مرسدس بنز موجود در کشور در این گردهمایی خالی بود.

خودروهایی نظیر S500 (W222-نسل ششم)، Sکلاس ( W220-نسل چهارم)، Bکلاس (W245)، Aکلاس (W169)، SLکلاس (W113)، SLکلاس (R230) و SLکلاس (R231).

البته باید گفت خودروهای خاص و زیبایی نیز در این گردهمایی حضور داشتند که از جمله آنها می توان به مرسدس بنز ۲۸۰SE، ۱۹۰ پونتون، ۴۵۰SEL، ۴۵۰SLC، CLS500، G63AMG و یک دستگاه C300 کانورتیبل با پلاک گذرموقت اشاره کرد.

بازار داغ سلفی جوانان علاقه مند به مرسدس بنز

یکی از نکات قابل توجه در مراسم سالگرد ۱۰ سالگی کلوپ مرسدس بنز علاوه بر حضور خودروهای سواری، شاهد حضور خودروهای سنگین این برند شناخته شده آلمانی بودیم. در این گردهمایی ۱۱ دستگاه مرسدس بنز یونیماگ حضور داشتند.

یازده یونیماگی که تا به حال در هیچ گردهمایی و مراسمی حضور نداشته اند. خودروهای سنگینی که چند سال پیش وارد کشور شدند و به ندرت آنها را می توان در شهری مثل تهران رویت کرد.

برخی از آن ها در شرکت های دولتی و وزارت خانه ها مورد استفاده قرار گرفته اند که از جمله این وزارت خانه ها می توان به وزارت نفت و شرکت مخابرات اشاره کرد.

 

 

جدیدترین مقالات

شبکه های اجتماعی

ارتباط با امید تیونینگ